By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Personalitetet me te larta shteterore te Shqiperise dhe Kosoves percollen sot me nderime pretendentin e Fronit Mbreteror Shqiptar, Leka Zogu i Pare. Ceremonialit zyrtar iu bashkuan sot mijera qytetare nga Shqiperia, Kosova, Presheva, si dhe shume diplomate e politikane.