By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Zeriamerikes Videos by Popular

Barnat me recetë, keqpërdoren

02/28/12
Nj agjenci qeveritare amerikane thot se Shtetet e Bashkuara prballen me nj dukuri t rrezikshme - mbidoza e barnave q merren me recet nga ... tags: astritbarnatlulushimjekesireceteshbavoa

Komuna e Kelmendit dhe problemet e emergjencës

02/27/12
Kelmendi sht nj nga komunat e thella malore, q prej m shum se tre javsh vazhdon t prballet me vshtirsit e krijuara nga reshjet e mdha t ... tags: boraemergjencakelmendpellumbshqiperisulovoa

Kosova ne forume rajonale

02/20/12
Prishtina zyrtare sht shprehur e gatshme q t pranoj prfaqsimin e Kosovs n forumet rajonale me nj shnim, ku do t prfshiheshin Rezoluta 1244 ... tags: ForumeKosovaLeonatrajonaleShehuzeriamerikes

Astrofizikani Hawking, 70 vjeç

01/08/12
Astrofizikani i njohur, Stephen Hawking mbushi sot 70 vje. Shkenctari britanik dhe autori i librit me titull 'Nj histori e shkurtr e kohs' ... tags: 70 vjeAstrofizikaniHawkingneuronezeriamerikes

Gjendja e rrugëve në jug të Shqipërisë

01/09/12
Gjendja e rrugs kombtare q lidh Tepelenn me Fierin sht prkeqsuar prej punimeve t autostrads dhe motit t keq t kohve t fundit. Situata ... tags: FierKolarrugtShqipriTepelenzeriamerikesZriiameriks

Referendum kundër importimit të plehrave

01/09/12
N Tiran, Aleanca Kundr Importimit t Plehrave nisi sot t mbledh firmat e qytetarve pr t krkuar nj referendum lidhur me ligjin pr menaxhimin ... tags: AgolliImportimiPlehratTiranzeriamerikesZriiameriks

Çështja e referendumit të serbëve në Kosovë

01/09/12
Prfaqsuesit e qeveris s Serbis thon se mbajtja e referendumit t paralajmruar n veriun e Kosovs me t cilin qytetart serb do t deklarohen nse ... tags: . referendumabazikosovSrbtverizeriamerikeszriiameriks

Shkodra Biblioteka

01/10/12
Biblioteka e Shkodrs dixhitalizon koleksionin e revistes Hylli i Drites tags: AmerikesBibliotekaDritesHylliShkodraSuloZeri

Kosova Pensionistet

01/10/12
Pensionistt n Kosov krkojn reforma pr t rritur nivelin e kompensimeve dhe pensioneve tags: KosovaLeonatpensionetpensionistetShehuzeriamerikes

Butrint Bruceloza

01/11/12
Studues n Universitetin Shtetror t Miiganit zbulojn gjurm t smundjes s brucelozs nga mesjeta e hershme n skeletet e nxjerra nga rrnojat e ... tags: brucelozaButrintLulushiMiiganskeletetzeriamerikesZriiameriks

Tiranë: Anketë për ligjin e mbeturinave

01/11/12
Ne Tirane u publikua sot nje ankete e opinionit publik mbi ligjin e menaxhimit te mbetjeve urbane. Nga studimi doli se importimin e ... tags: agollitiranavoazeriamerikes