By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Teuta Videos by Popular

Teuta Selimi - E pa fat (COVER)

09/19/13
Teuta Selimi - E pa fat COVER

Mentor Kurtishi - Teuta, Teuta (2013)

09/04/13
Mentor Kurtishi - Teuta, Teuta 2013

Teuta Selimi - Hajde cakrroma goten (besfort.tv)

07/22/13
www.besfort.tv - Teuta Selimi - Hajde cakrroma goten ne gezuar 2013 RTK BESFORT VIDEO M1 tags: albaniabesfortcakromadukatigotenselimisi

Teuta Selimi - Ti me ke braktis (Gezuar 2013 RTK)

07/22/13
www.besfort.tv - Teuta Selimi - Ti mke braktis Gezuar 2013 RTK BESFORT VIDEO M1 tags: albaniabesfortkosovaselimiteuta

TEUTA KURTI - Qyteti i dashurise (besfort.tv)

03/09/11
www.besfort.tv - TEUTA KURTI - Qyteti i dashurise BESFORT VIDEO M1 tags: dashuriseKURTIQytetiTEUTAwww.besfort.de

TEUTA KURTI - Shihemi (besfort.tv)

03/09/11
www.besfort.tv - TEUTA KURTI - Shihemi - BESFORT VIDEO M1 tags: KURTIShihemiTEUTAwww.besfort.de

Teuta Kurti - Si mbretereshe (besfort.tv)

03/09/11
www.besfort.tv - Teuta Kurti - Si mbretereshe - BESFORT VIDEO M1 tags: KurtimbreteresheTeutawww.besfort.de

Tring |Dekoder HD/3D| Kanale te reja| Pa kosto ekstra

07/11/12
Tring Dekoder HD/3D Kanale te reja Pa kosto ekstra tags: TEUTATRING

Dështim i ekipeve shqiptare - Vizion Plus - News - Lajme

07/22/12
Aventura pr dy skuadrat shqiptare ne Uefa Europa League Flamurtari dhe Teuta prfundoi kt sezon qe ne turin e pare me shifrat me negative te ... tags: EuropaFlamurtarilajmeLeaguenewsPlussport

Teuta fiton dhe fut Flamurtarin në krizë - Top Channel Albania - News - Lajme

10/01/12
Teuta bn mrekullin n Durrs duke fituar 2-1 prball Flamurtarit edhe pse me nj lojtar m pak. Nga ana tjetr skuadrs vlonjate nuk i vjen dot n ... tags: albaniachanneldhefitonflamurtarinfutkrizë

Zonja e Pare apel për fëmijët e braktisur - Vizion Plus - News - Lajme

02/29/12
Zonja e pare e vendit Teuta Topi e shoqruar nga aktoret Drita Pelingu dhe Edi Luarasi, kan vizituar ditn e fundit t vitit 2011, foshnjat e ... tags: AlbaniaanalysischaritycommentaryEntertainmentPluspolitics