By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Sulo Videos by Popular

Komuna e Kelmendit dhe problemet e emergjencës

02/27/12
Kelmendi sht nj nga komunat e thella malore, q prej m shum se tre javsh vazhdon t prballet me vshtirsit e krijuara nga reshjet e mdha t ... tags: boraemergjencakelmendpellumbshqiperisulovoa

Solidaritet për banorët e zonave të izoluara

02/24/12
N Veri t Shqipris, nj grup vullnetarsh, t mbshtetur nga organizata t shoqris civile, kan nisur nj fushat sensibilizuese me moton ' Dhuro nj ... tags: dboraShqiprisolidaritetSulozriiameriks

Gjendja ne veri

02/20/12
Rreshjet e bores ne veri te Shqiperise kane pushuar, duke lejuar ekipet e specializuara te punojne per pastrimin e bores dhe per t'u ardhur ... tags: boraPellumbShqiperiSuloveri

Në Veri të Shqipërisë vazhdojnë përpjekjet për hapjen e rrugëve

02/16/12
N Veri t Shqipris po vazhdojn prpjekjet pr hapjen e rrugve, q lidhin Qarqet Shkodr, Kuks dhe Dibr, ku nj numr i madh komunash malore ... tags: deboradiberkukesmotipellumbshkodershqiperi

Vështirësi në zhbllokimin e rrugëve

02/14/12
Gjat dits s sotme ka patur prmirsim t motit n disa rrethe n Veri t Shqipris, gj q ka mundsuar shpejtimin e operacioneve pr hapjen e rrugve ... tags: boramotirrugtSulovshtirZbllokimizriiameriks

Në Veri rifillojnë rreshjet e dëborës

02/15/12
N Veri t Shqipris kan rifilluar sot reshjet e bors, duke rrezikuar bllokimin prsri t rrugve kombtare, si dhe duke vshtirsuar oreracionet ... tags: motiShqipriSuloveriuzriiameriks

Moti i keq rëndon situatën në veri

02/13/12
Situata n Veri t Shqipris ka vazhduar edhe sot t jet e rnduar, ku mbrm von qeveria shpalli situatn e fatkeqsis natyrore. tags: ikeqmotiromtShkodrSuloZriiameriks

Situatë e rëndë në veri

02/11/12
sht vshtirsuar metej situata n veri t Shqipris pr shkak t vazhdimit t rreshjeve t debors, errave t fuqishme dhe orteqeve, q kan br t ... tags: dboraerndShkodrShqiprSituatSuloveri

Kryeministri Berisha paralajmëron gjendjen e emergjencës në veri

02/12/12
Kryeministri Berisha paralajmroi sot nga qyteti i Kuksit shpalljen e situats s emergjencs pr zonn verilindore dhe juglindore t Shqipris, ku ... tags: berishasulovoa

Shqipëri, në veri rifillon dëbora

02/10/12
Pas dy dit ndrprerje, n zonn Veriore t Shqipris kan rifilluar rreshjet e dbors, duke vshtirsuar edhe m shum gjndjen e mijra banorve q, prej ... tags: DborakeqmotiShqipriSuloZriiameriks

Situata e emergjencës në veri të Shqipërisë

02/08/12
N zonn Veriore t Shqipris, ka vazhduar edhe sot t rndohet situata, ku nj pjes e akseve kombtare jan ende t bllokuara s bashku me pjesn m t ... tags: sulovoa

Shpërndahen ndihmat e para në veri të Shqipërisë

02/09/12
Sot, ka nisur shprndarja e sasive t para t ndihmave ushqimore pr disa komuna malore, n Dibr e Puk, ku banort gjenden t izoluar prej m shum ... tags: motindihmatpellumbshqiperisuloverivoa