By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Socer Videos by Popular

Un gardien perd la tête

07/31/13
Un gardien sudois, Peter Abrahamson a oubli quun gardien ne pouvait utiliser ses mains que dans la surface Premire de jeu, le portier ... tags: AbrahamsondeFootballfougardienle10sportPeter

People & Power - Slaves to football

06/01/12
People Power investigates a ruthless football trafficking trade that preys on nave young dreams. tags: aljazeeracupfootballhumanPeoplepeoplepowerPower

Sot Franca kunder Shqiperise - Vizion Plus - News - Lajme

02/16/12
Kombtarja shqiptare e futbollit do te prballet sot me Francn ne orn 21 ne Stad de France ne takimin e parafundit pr eliminatoret e euro ... tags: albaniaentertainmenteventsfootballlajmenewsPlus

Soccer team celebrates too long

02/20/12
If you celebrate do it on your opponents half, the match can only start when all players are on the right half tags: celebrationfunnygoalsocerstupidtoo-long

Java e 9-të e superligës - Vizion Plus - News - Lajme

02/22/12
Java e 9 e superliges starton te premten me dy takime te saj Dinamo -- Kastrioti dhe Laci -- Kamza .Pas dy barazimeve dhe 6 humbjeve blut e ... tags: entertainmentEventsfootballLajmeNewsPlussocer

Disiplina jep vendimin për Laçin - Vizion Plus - News - Lajme

02/24/12
Skuadra e Lait do ti luaj takimet ne fushe asnjanse dhe pa spektatore deri ne fund te sezonit. sht ky vendimi i komisionit te disiplins ... tags: cultureEntertainmentfootballlajmeNewsPlusRecording

Rikthehet futbolli ne fushe - Vizion Plus - News - Lajme

02/24/12
Pas nj jave pezullim pr shkak te bojkotit te gjyqtareve te futbollit, te premten rikthehet superliga me takimin e pare te javs se 12-te te ... tags: analysiseducationalfootballnewsPlussocersports

Ndeshja e bamirësisë - Vizion Plus - News - Lajme

02/25/12
Pr here te pare tifozt kuqezi, te ashtuquajturit 'lojtari i 12' pr kombtaren e futbollit nga tribunat, me mbshtetjen e jashtzakonshme te ... tags: cultureEntertainmentfootballlajmeNewsPlusRecording

De Biassi publikon listën - Vizion Plus - News -Lajme

02/25/12
Trajneri i kombtares shqiptare te futbollit ka bere publike listn me emrat e lojtareve qe do te grumbullohen pr takimin miqsor kundr ... tags: AlbaniafootballlajmenewsPlussocersports

Futbolli i femrave ne fshatin Juban - Vizion Plus - News - Lajme

02/26/12
Ashtu si sporti i peshngritjes edhe futbolli ne Shqipri ka nisur te marre rrjedhe tjetr. Megjithse njihet tradicionalisht si sporti me i ... tags: AlbaniaeducationalfootballfooterNewsPlussocer

Kombëtare pas... 2.5 vjetësh - Vizion Plus - News - Lajme

02/26/12
Pas nj periudhe prej dy vjet e gjysme mungese federata shqiptare e volejbollit pr here te pare ka organizuar nj grumbullim seleksionimi 1 ... tags: EntertainmentEventsfootballlajmeNewsPlussocer

Nuk ndalet Edgar Çani - Vizion Plus - News - Lajme

02/26/12
Edgar ani vazhdon te befasoje me paraqitjen mjaft te mire qe po bn kt sezon me fanelln e Polonia Varshava. Ne prag te paraqitjes se pare me ... tags: AlbaniafootballlajmenewsPlusRecordingsocer