By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Peza Videos by Popular

1:51:12

Debat 22 Qershor 2012 - Vizion Plus - Talk Show

06/26/12
i Financave, Ridvan Bode, prball nj paneli gazetaresh, ka sqaruar ne emisionin 'Debat' akuzat rreth tenderit pr licencn e lotaris kombtare. ... tags: AlfredBodecompanydebateconomyPezaPlus

Intervista 27 qershor 2012 - Vizion Plus - Interviste

06/29/12
Damian Gjiknuri i ftuar ne studio perballe gazetarit Alfred Peza. tags: AlfredIntervistaLSIPezaPinnaclePluspolitikanet
1:10:32

Intervista 4 korrik 2012 - Vizion Plus - Interviste

07/06/12
ka kaluar me shume se nj vit nga zgjedhjet pr pushtetin lokal, kreu i KQZ-s, Arben Ristani, ka pranuar gabimet e tij ne lidhje me vendimin ... tags: AlfredArbenIntervistaLSIPezaPluspolitikanet
1:08:06

Intervista 18 Korrik 2012 - Vizion Plus - Interviste

07/22/12
gazetarit Alfred Peza rrefehet Ruben Shima Drejtor i Galerise Kombetare te Arteve tags: AlfredIntervistaKQZPezaPinnaclePluspolitikanet
1:00:07

Intervista 11 korrik 2012 - Vizion Plus - Interviste

07/22/12
nga reforma zgjedhore duket se do te oje ne ndarjen e se majts ne zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Kreu i PSD-se, Sknder Gjinushi, ne ... tags: AlfredGjinushiIntervistaKQZPezaPlusPSD

"Reforma, sipas rekomandimeve" - Vizion Plus - News - Lajme

05/23/12
Maxhoranca kmbngul ne nj reforme zgjedhore ne prputhje me rekomandimet e OSBE/ODIHR si e vetmja mundsi pr arritjen e konsensusit. Ne ... tags: AlfredBylykbashiIntervistaOerdOSBEODIHRPezaPlus

Intervista 16 maj 2012 - Vizion Plus - Interviste

05/23/12
kmbngul ne nj reforme zgjedhore ne prputhje me rekomandimet e OSBE/ODIHR si e vetmja mundsi pr arritjen e konsensusit. Ne emisionin ... tags: AlfredBylykbashiIntervistaOerdOSBEODIHRPezaPlus
1:54:40

Debat 18 Maj 2012 - Vizion Plus - Talk Show

05/23/12
Lideri i opozites shqiptare, I ftuar ne emisionin 'Debat'.Edi Rama hedh driteMbi paktin sekret te arritur mes tij dhe Ilir MetesStrategjia ... tags: AlfredDebatEdiIlirMetaPartiaPeza

Topi: President konsensual! - Vizion Plus - News - Lajme

05/27/12
Presidenti i Republiks Bamir Topi, ne emisionin 'Debat' ka analizuar punn e institucionit qe drejton prej 5 vitesh, tashme qe kane nisur ... tags: AlfredBamirDebatlajmenewsPezapolitics
1:55:33

Debat 25 Maj 2012 - Vizion Plus - Talk Show

05/27/12
i Republiks i ftuar n studion e emisionit 'Debat'.Bamir Topi, n mbyllje t mandatit, rrfen pr her t parT gjitha sekretet dhe t pathnat e ... tags: AlfredBamirDebatKonfliktetPartiaPezaPolitika