By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Pellumb Videos by Popular

Pellumb Hajdari - Rokoko

11/02/13
Pellumb Hajdari - Rokoko Official VideoPublishing - Music OnAir INC

Pellumb Hajdari - Qingji (Offical Video)

09/10/13
Pellumb Hajdari - Qingji Offical Video

Rektorati pezullon pedagogun.- Vizion Plus - News - Lajme

07/06/12
Rektori i universitetit te Elbasanit ka pezulluar nga detyra pedagogun e arrestuar pak dite me pare pr marrje ryshfeti. Rektori liman ... tags: AlbaniaanalysiscultureeducationalnewsPellumbPlus

Sinan Vllasaliu - Pellumb i Bardhe (Official Video)

06/14/11
www.besfort.tv - Sinan Vllasaliu - Pellumb i Bardhe Official Video BESFORT VIDEO M1 tags: 2011bardhenewofficialoltipellumbrecords

Pellumb Hajdari - Qingji (www.besfort.tv)

08/29/12
Pellumb Hajdari - Qingji kenge per femije kalamaj kidswww.besfort.tv tags: albaniabesfortfemijehajdarikalamajkidskosova

Pellumb Hajdari - Qeni Çike (femije Kalamaj)

02/02/13
www.besfort.tv -Pellumb Hajdari - Qeni ike kenge per femije kalamaj tags: albaniabesfortcikefemijehajdarikalamajkids

Komuna e Kelmendit dhe problemet e emergjencës

02/27/12
Kelmendi sht nj nga komunat e thella malore, q prej m shum se tre javsh vazhdon t prballet me vshtirsit e krijuara nga reshjet e mdha t ... tags: boraemergjencakelmendpellumbshqiperisulovoa

Gjendja ne veri

02/20/12
Rreshjet e bores ne veri te Shqiperise kane pushuar, duke lejuar ekipet e specializuara te punojne per pastrimin e bores dhe per t'u ardhur ... tags: boraPellumbShqiperiSuloveri

Në Veri të Shqipërisë vazhdojnë përpjekjet për hapjen e rrugëve

02/16/12
N Veri t Shqipris po vazhdojn prpjekjet pr hapjen e rrugve, q lidhin Qarqet Shkodr, Kuks dhe Dibr, ku nj numr i madh komunash malore ... tags: deboradiberkukesmotipellumbshkodershqiperi

Shpërndahen ndihmat e para në veri të Shqipërisë

02/09/12
Sot, ka nisur shprndarja e sasive t para t ndihmave ushqimore pr disa komuna malore, n Dibr e Puk, ku banort gjenden t izoluar prej m shum ... tags: motindihmatpellumbshqiperisuloverivoa

Rëndohet situata në veri të Shqipërisë

02/06/12
N Shqiprin veriore ka vazhduar t bjer bor, e shoqruar me ngrica. Tropoja dhe Hasi jan izoluar plotsisht pr shkak t bllokimit t rrugve, q ... tags: amerikesboremotipellumbshqiperisuloveri