By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Leskaj Videos by Popular

Beja dhe Leskaj për "Statusin" - Vizion Plus - News - Lajme

02/25/12
Ne takimin e katrt nder parlamentar pr stabilizim--asocimin mes Shqipris dhe Bashkimit Evropian, mazhoranca dhe opozita shkojn me besimin ... tags: AlbaniaEntertainmentlajmeLESKAJNewsPluspolitics

KLSH, akuza Prokurorisë - Vizion Plus - News - Lajme

02/27/12
Ne daljen e tij te pare si kryetar i Kontrollit te Larte te Shtetit, Bujar Leskaj hodhi akuza ne drejtim te Prokuroris. Sipas tij, ... tags: BujarEntertainmentEventslajmeLeskajnewsPlus

Parlamenti zgjodhi kryetarin e ri të KLSH-së

12/15/11
Parlamenti n Tiran sapo zgjodhi kryetarin e ri t Kontrollit t Lart t Shtetit, zotin Bujar Leskaj. Kandidimi i zotit Leskaj u miratua me 70 ... tags: agollileskajvoazeriamerikes