By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Korrupsioni Videos by Popular

Kostoja e kasave fiskale

07/29/12
N mesin e vitit 2010, qeveria shqiptare nisi m n fund t zbatonte projektin shumvjear t kasave fiskale. tags: biznesifiskalekasakorrupsionitatimet

Biznesi dhe korrupsioni në Shqipëri

12/23/11
Qarqet e biznesit mendojn se korrupsioni n Shqipri sht rritur. Sipas sondazheve me mbi 4 mij biznese n qytet dhe n fshat, korrupsioni sht ... tags: AgolliBiznesikorrupsioniShqiprizeriamerikesZriiameriks

Korrupsioni në Kosovë

12/01/11
Organizata ndrkombtare Transparency International, n raportin e saj mbi shkalln e korrupsionit, e ka renditur Kosovn n vendin e 112-t n ... tags: international korrupsioni kosova leonat raporti shehu zeriamerikes

Reagimi i analistëve mbi korrupsionin në Shqipëri

12/01/11
Studiuesit e jets politike komentuan me shqetsim prkeqsimin e perceptimit t korrupsionit n Shqipri. Ata pohuan se krahas qeveris, qytetart ... tags: agolli analistet dervishi ilirian international korrupsioni reagimi

Niveli i korrupsionit në Shqipëri

12/01/11
Shqipria ka humbur 8 vende n klasifikimin e Transparency International pr perceptimin e korrupsionit pr vitin 2011. Nse nj vit m par ajo ... tags: armand international korrupsioni mero niveli raporti transparency

Korrupsioni me tenderat

04/07/09
Avokati i prokurimeve tregon shkeljet para deputeteve tags: AlbaniaKorrupsioniShqiperiaTenderat