By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Gjoni Videos by Popular

Ingrit Gjoni ft. Gjeto Luca - Hajde Sonte (Official Video HD)

11/03/13
Ingrit Gjoni ft. Gjeto Luca - Hajde Sonte Official Video HD Publishing - Music OnAir INC Video - MAX Production Lyrics - Ingrit Gjoni

Gjoni: Imami bllokon hetimin - Vizion Plus - News - Lajme

07/10/12
Edhe pse 10 korriku ishte caktuar si data kur deputetet e majte ne Komisionin e Siguris dhe Ministria e Mbrojtjes do te kishin nj takim te ... tags: commentaryeducationalfocusGjoniIlirinteresKomision

PS: Opozita është përgjuar - Vizion Plus - News - Lajme

07/11/12
Partia Socialiste ka prforcuar akuzat n drejtim t Ministris s Mbrojtjes duke e akuzuar at pr prgjime politike t deputeteve socialiste q n ... tags: GjoniIlirNATOnewsPartyPlusSocialist

Portokalli - Gjoni & Nini - Jam shqiptar qelibar (besfort.tv)

12/27/12
www.besfort.tv - Portokalli - Gjoni Nini - Jam shqiptar qelibar BESFORT VIDEO M1 tags: albaniabesfortgjonihumorkosovaniniPortokalli
1:27:07

A Show 15 maj 2012 - Vizion Plus - Talk Show

05/16/12
ftuar ne studio me Adi Krasten Edlira Gjoni - Anetare e forces me te re politike 'Fryma e Re Demokratike', Prof.Dr. Lisen Bashkurti, ... tags: AdiBashkurtiEdliraGentianGjoniJulianaKrasta

Ingrid Gjoni - Hypnotise me

08/25/12
www.besfort.tv -Ingrid Gjoni - Hypnotise methanx Kevin tags: albaniabesfortgjoniHipnotizeingridKosova