By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Pellumb Videos by Popular

Interviste me z. Pellumb Lamaj

10/23/11
Gjate nje interviste per Zerin e Amerikes Pellumb Lamaj ka aukzuar politiken shqiptare si pergjegjese per mos demshperblimin e te ... tags: dervishi lamaj pellumb rudinadervishilamajpellumb

Shtëpia e Kardinal Koliqit

10/02/11
N nj nga lagjet e vjetra t qytetit t Shkodrs gjendet shtpia ku 109 vjet m par lindi Mikel Koliqi, i cili do t shugurohej nga Papa Gjon Pali ... tags: koliqi pellumb sulokoliqimikelpellumbsulo

Shkoder, Festivali "Anifest Rozafa"

09/24/11
Zhvillohet n Shkodr Festivali Ndrkombtar i Filmit t Animuar pr t rinj e fmij tags: pellumb sulopellumbsulovoa

Manifestim kunder gjakmarrjes

09/21/11
Manifestim ne Shkoder kunder gjakmarrjes dhe ngujimit tags: pellumb sulopellumbsulovoa

Fluks turistesh ne Muriqan

08/07/11
Gjate fundjaves eshte vene re nje fluks i madh i levizjes se udhetarve ne piken kufitare te Muriqanit tags: pellumb sulopellumbsulovoa

Ndahet nga jeta Dom Simon Jubani

07/12/11
U nda nga jeta n moshn 84 vjeare, n qytetin e Shkodrs, kleriku dom Simon Jubani, nj figur e njohur e qndress antikomuniste dhe vendosmris ... tags: Jubani pellumb Simon suloDomJubanipellumb