By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Leonat Videos by Popular

Korrupsioni në Kosovë

12/01/11
Organizata ndrkombtare Transparency International, n raportin e saj mbi shkalln e korrupsionit, e ka renditur Kosovn n vendin e 112-t n ... tags: international korrupsioni kosova leonat raporti shehu zeriamerikes

28 Nëntori në Kosovë

11/28/11
N Kosov, sot, po shnohet 28 nntori, dita e pavarsis s Shqipris e cila atje tradicionalisht sht shnuar si dit e flamurit kombtar shqiptar. ... tags: 28 dita flamuri leonat nntori shehu zeriamerikes

Debat për bisedimet Kosovë - Serbi

11/19/11
Ambasadori francez n Prishtin, Jean Francois Fitou, tha se bisedimet Kosov - Serbi u japin mundsi t dyja vendeve q t afrohen me strukturat ... tags: kosova leonat shehukosovaleonatshehuvoa

Banka Botërore për Kosovën

11/15/11
N raportin pr rritjen ekonomike t rajonit, thuhet se deri tani Kosova ishte e mbrojtur nga kriza pr shkak t qasjes s kufizuar n tregjet ... tags: leonat shehuleonatshehuvoa

Doris Pak në Prishtinë

11/01/11
Doris PakBE-ja nuk do t prsris gabimet si me Qipron tags: leonat shehuleonatshehuvoa

Kosove: Serbet vendosin kushte per lirimin e rrugeve

10/25/11
Nderkombetaret nuk pranojne kushte per levizjen e lire te qytetareve ne veri te Kosoves tags: leonat shehuleonatshehuvoa

Nderkombetaret thirrje per lirimin e rrugeve ne veri

10/23/11
Veriu i Kosoves ka qene ne vemendje te nderkombetareve te cilet u kane bere thirrje serish serbeve qe te lirojne rruget ne kete zone tags: leonat shehuleonatshehuvoa

Kuper në Prishtinë për bisedimet

10/10/11
I drguari i Bashkimit Evropian pr bisedimet Kosov - Serbi, Robert Cooper, ndodhet n Prishtin ku do t zhvilloj bisedime sot dhe nesr n ... tags: bisedimet cooper Kosova Leonat Prishtin Shehu Zriiameriks

Kosovë, Prodhimi i energjisë elektrike dhe dilemat

09/29/11
Nj grup organizatash joqeveritare n fillim t ktij muaji nxorn nj studim mbi projektet energjetike n Kosov, n t cilin shprehen shqetsime ... tags: Elektrike Energjia Leonat Mjedisi Shehu. ZriiameriksElektrikeEnergjia