By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Jubani Videos by Popular

Dom Simon Jubani percillet ne banesen e fundit - Top Channel Albania - News - Lajme

07/14/11
Eshte percjell me nderim dhe respekt trupi klerikut Dom Simon Jubani, meshtari i Kishs Katolike q ndrroi jet mesnatn e 12 korrikut. tags: albania berisha causa channel dom edi honoris

Ndahet nga jeta Dom Simon Jubani

07/12/11
U nda nga jeta n moshn 84 vjeare, n qytetin e Shkodrs, kleriku dom Simon Jubani, nj figur e njohur e qndress antikomuniste dhe vendosmris ... tags: Jubani pellumb Simon suloDomJubanipellumb